sobota, 30 kwietnia 2016

Maseczka siarkowa

Witajcie,
Dziś natomiast przedstawiam Wam kolejny produkt marki Barwa z linii Siarkowa Moc. Jest nią antytrądzikowa maseczka siarkowa 

środa, 27 kwietnia 2016

Krem regenerujący ze śluzem ślimaka

Witajcie, 
Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej pojawia się  kosmetyków ze śluzem ślimaka. W moje łapki też taki produkt wpadł. Przedstawiam Wam krem ze śluzem ślimaka marki CLARENA.

piątek, 22 kwietnia 2016

Specjalistyczny Tonik

Witajcie, 
Dziś chcę Wam zaprezentować specjalistyczny tonik siarkowy antybakteryjny marki BARWA. Czy okaże się faktycznie taki specjalistyczny, jak go opisuje producent ?

wtorek, 12 kwietnia 2016

Czysta skóra to podstawa w pielęgnacji

Witajcie, 
Odpowiednie oczyszczenie twarzy, to podstawa w codziennej pielęgnacji. Czy oczyszczający żel Effacler marki La Roche Posay zapewni mi to ? 

sobota, 9 kwietnia 2016

Moc minerałów

Witajcie, 
Przez okres zimowy postawiłam na kwasy. Zakupiłam złuszczający tonik z kwasem migdałowym marki Perfecta. Czy faktycznie złuszcza ?  

wtorek, 5 kwietnia 2016

piątek, 1 kwietnia 2016

Nowości marcowe

Witajcie, 
Koniec marca, to czas na podsumowania moich nowości. Są to nie tylko nowości kosmetyczne, ale też produkty do użytku codziennego. Przez cały miesiąc trochę nazbierało mi się nowości do testów, które chciałabym Wam pokazać. Mam nadzieje, że dotrzecie do końca, bo trochę się tego nazbierało.

Na pierwszy rzut idzie całonocna maska aktywnie wygładzająca. O masce już Wam pisałam kilka dni temu. Dla tych którzy mogli nie zauważyć posta, to zapraszam o TUTAJ. Maskę polecam osobą, które potrzebują dogłębnego nawilżenia. W tej kwestii sprawdzi się świetnie.