poniedziałek, 6 października 2014

Jesienne spotkanie blogerów Secrets of Beauty

Witajcie,

4 października organizowałam jesienne spotkanie blogerów Secrets of Beauty wraz z Michałem z bloga Twoje Źródło Urody. Spotkanie było dopięte praktycznie na ostatni guzik. Godzina 10:30 zaczęliśmy się pomalutku zbierać, gdzie na nas już czekał miły poczęstunek, czyli ciasteczka zrobione przez Michała oraz wino od Carlo Rossi. 
Jako pierwsza prezentację przedstawiła nam firma Biolonica. Na poprzednim spotkaniu niektórzy blogerzy otrzymali zestaw kremów do testowania z nowej linii, aby wybrać najlepszą wersję. Wersja ta na spotkaniu została wręczona wszystkim uczestnikom.

Kolejną prezentację przygotował Pan reprezentujący markę alissa beauty, który opowiedział nam trochę o tej marce. Z miłą chęcią słuchałam jego wykładu, gdyż pierwszy raz spotykam się z tą firmą. 


Trzecią prezentację przygotowała Pani reprezentująca szwedzką firmę SVEA Firma ta opiekuję się taki markami jak np. WISE, L:A BRUKET itd. Poznaliśmy nie tylko markę, ale również naturalne metody walki z trądzikiem. 


Czwarta i dość nietypowa prezentacja wygłoszona została przez Panią reprezentująca markę Purles. Czemu nietypowa ? Gdyż mieliśmy przyjemność zobaczyć jak wygląda zabieg z udziałem pereł, złota i szampana. Czyż nie brzmi to cudownie? 

Kolejna prezentacja przedstawiona została przez firmę Gosh. Dzięki niej poznaliśmy nowości zainspirowane serią 50 twarzy Greya. Zaprezentowano nam również coś innego, czyli firmę Elegant Touch zajmującą się produkcją ,,powiedzmy tipsów", ale są nietypowe, a dlaczego ? Ponieważ są one naklejane na nasze naturalne paznokcie za pomocą specjalnej taśmy. Brzmi fajnie. 
Następna prezentacja była przygotowana przez firmę Phenome. Dowiedzieliśmy się o produktach z wykorzystaniem olejów roślinnych. 

Kolejna prezentacja zaprezentowana została przez firmę BCL SPA. Poznaliśmy bardzo szeroką gamę produktów do rąk i stóp. Podczas całego spotkania blogerów była możliwość skorzystania z masażu rąk z użyciem tych wspaniałości. 
same wspaniałości 

Następna prezentacja wygłoszona została przez firmę O'right. Najbardziej co mi się spodobało było to, że na dnie butelki zostało umieszczone ziarenko drzewa akacjowego wytworzone w włókien kukurydzy. Ciekawy pomysł. 

Na sam koniec była krótka prezentacja przygotowana przez Kaspra Muth stylistę współpracującego z marką JOICO. Zobaczyliśmy prawdziwy fach w rękach. Niestety fotki brak. 


Organizatorzy:
Uczestnicy: 
http://hidiamond.blogspot.com


Sponsorzy spotkania
Serdecznie Dziękuje Marcie z bloga kaczka z piekła rodem za 
udostępnienie mi swoich zdjęć. 

Pozdrawiam
Gosia

20 komentarzy:

 1. Po raz kolejny super organizacja :) Bawiłam się świetnie :) Dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Było absolutnie cudownie! Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiaku... tak jak wspominałam - organizacja the best ;) Dzięki Wielkie że mogłam być :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę tak fajnego spotkania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę spotkania, widać że było bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super spotkanie, a jakie pyszności :)

  OdpowiedzUsuń
 7. tylko pozazdrościć takiego spotkania;)

  _____
  a u mnie?
  pasteLOVE !

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne sa takie spotkania, na których możemy dowiedzieć się czegoś ciekawego o różnych kosmetykach czy markach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dużo ciekawych nowości kosmetycznych widzę ;) Patrząc z perspektywy samego spotkania (a nie co niektórych osób) spotkanie z fotorelacji wydaje się bardzo fajne :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczne musiały być te prezentacje.

  OdpowiedzUsuń
 11. udało się utrzymać poziom pierwszego Secrets of beauty :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Super ;) Najbardziej zazdroszczę tych prezentacji :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Widać, że spotkanie udane.. musiało być wspaniale.

  OdpowiedzUsuń
 14. super takie spotkania:)

  http://villemo20.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze. Jeśli podoba Ci się mój blog to zapraszam do grona obserwatorów. Daj znać w komentarzu, a na pewno Cię odwiedzę i zaobserwuję.