niedziela, 20 marca 2016

Relacja ze spotkania z marką CLARENA

Witajcie, 
Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z marką kosmetyczną CLARENA. Na spotkaniu została zaprezentowana nowość z linii POISON krem ze śluzem ślimaka. Jest to krem wielozadaniowy wykorzystujący właściwości śluzu  szczęśliwego ślimaka. Jako pierwsi poznaliśmy tęż nową linie kosmetyczną O2XY INFUSION LINE.  Nowa linia ma za zadanie zwiększyć dotlenienie skóry. Przyznam, że jestem bardzo ciekawa tych nowości jak się sprawdzają. Podczas konferencji robiliśmy krem z jadem węża. To było ciekawe doświadczenie. Poznaliśmy składniki jakie było dodane do kremu. Na nudę nie narzekaliśmy. Było naprawdę ciekawie. 

Po niżej kilka zdjęć ze spotkania :


Nigdy wcześniej nie spotkałam się się z kosmetykami marki CLARENA. Wiedziałam, że taka marka jest, ale nie miałam możliwości przetestowania ich produktów. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu, ponieważ w końcu poznałam bliżej ich kosmetyki. Do testów otrzymałyśmy ciekawe produkty, o których będę pisać, także obserwujcie mój blog systematycznie. Pozdrawiam 

8 komentarzy:

 1. Miałam zaproszenie, ale nie dałam rady pojechać :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałam być na takim spotkaniu, raz dostałam zaproszenie, ale nie mogłam być w tym terminie. Strasznie żałuję . Mają świetne produkty, często kupuję u kosmetyczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię produkty Clareny, chętnie zamówię sobie nowy krem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również lubię te produkty.Widać spotkanie udane;)

  OdpowiedzUsuń
 5. NIgdy nie miałam jeszcze produktów tej marki.

  OdpowiedzUsuń
 6. jestem ciekawa jak spisuje się ta marka :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze. Jeśli podoba Ci się mój blog to zapraszam do grona obserwatorów. Daj znać w komentarzu, a na pewno Cię odwiedzę i zaobserwuję.