wtorek, 25 kwietnia 2017

Maska nawilżająca BIOTEQ

Witajcie,
Ostatnio prezentowałam zawartość boxa od ONLY YOU -ROZKWITNIJ WIOSNĄ. Dziś poznacie jeden z tych produktów bliżej. Tym produktem jest maska nawilżająca w płachcie od marki BIOTEQ


Od producenta:Moja opinia:
Opakowanie: Maska zamknięta jest najpierw w ciemno foliowej saszetce, następnie włożona w papierowe pudełko
Zapach: przyjemny, lekki, 
Konsystencja: maska wykonana jest z przyjemnej elastycznej tkaniny
Działanie: Maska nasączona jest w 100% organicznych naturalnych składnikach. Ilość płynu nawilżającego jest odpowiednia, a nawet za dużo bym powiedziała. Na pewno lepiej jest jak więcej, niż jak by miało być za mało. Przed nałożeniem maseczki musimy odpowiednio przygotować skórę. Oczyszczamy twarz z wszelkich zanieczyszczeń. Następnie wyjmujemy maseczkę z saszetki. Maseczka w saszetce jest złożona w kostkę, dlatego delikatnie ją rozkładamy. Pierwsze wrażenie po nałożeniu maseczki, to uczucie chłodu na skórze. Niezbyt przyjemne na początku, lecz później robi się całkiem przyjemnie. Tak z nałożoną maseczką leżakujemy około 15 min. Produkt jest jednorazowego użytku. Po zdjęciu maseczki widać widoczne nawilżenie skóry. Nawilżenia to utrzymuje się dosyć długo. Skóra stała się również przyjemna w dotyku. Jest gładka i miękka. Nabrała też nieco jędroności oraz elastyczności.

Podsumowanie: Już dawno moja skórą nie była tak dobrze nawilżona jak teraz. Po za tym skóra stała się bardziej sprężysta i elastyczna. Poziom nawilżenia skóry podniósł się w znacznym stopniu. Pamiętajcie o nawilżaniu skóry. To ważny krok w codziennej pielęgnacji.


Kochani, czy znacie markę BIOTEQ?

6 komentarzy:

 1. ;Markę znam, ale produktu nie. Maska wygląda na naprawde porządnie nasączoną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znma tej firmy, ale maska wygląda na bardzo bogatą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam marki, maseczka zapowiada się bardzo obiecująco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. miałam ją i byłam bardzo zadowolona.Faktycznie jest extra

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze. Jeśli podoba Ci się mój blog to zapraszam do grona obserwatorów. Daj znać w komentarzu, a na pewno Cię odwiedzę i zaobserwuję.