poniedziałek, 3 marca 2014

Wyniki z szybkiego rozdania

Witajcie,


Dziękuję za tak duża liczbę zgłoszeń. Brałam pod uwagę zgłoszenia dziewczyn, które podawały jako kto obserwuje, bo zdarzyło się, że dziewczyny pisały tylko zgłaszam się i tyle. Takich zgłoszeń nie brałam pod uwagę. Czasem jest tak, że dziewczyna obserwuje pod całkiem innym nickiem a inny widniej nad jej komentarzem. Nie brałam pod uwagę dziewczyn, które obserwują mojego bloga tylko przez google+ 

O to losowanie:

Gratuluję i czekam na dane do wysyłki  jedne dzień. To mój adres gkuca@poczta.onet.pl

Dziękuję wszystkim dziewczyną, które się zgłosiły. Za jakiś czas przygotuje kolejną niespodziankę ;) 

10 komentarzy:

 1. A jak inaczej się obserwuje niż przez google +, bo ja jeszcze "ciemna" w tych kwestiach jestem i nie wiem, czy byłam brana pod uwagę, tudzież co powinnam zrobić, aby brać udział w losowaniu. Możesz mi to wytłumaczyć? Sorry za pytanie, bo to trochę spamem zajechało, ale potrzebuję wytłumaczenia mi tego i owego. ;) Z góry dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edytko dobrze obserwujesz brałam Cię pod uwagę w losowaniu. Chodziło mi że, nie które osoby obserwuję tylko w google + czyli koło mojego mini zdjęcia można w to kliknąć i niby obserwujesz ale tego nie biorę pod uwagę. Jedynie trochę niżej po tej samej stronie są stali obserwatorzy których biorę pod uwagę. Ciebie mam pod Edyta S. jak podawałaś czyli jest OK :)

   Usuń
  2. Zrozumiałam. Dzięki wielkie. :))

   Usuń
 2. Pirelko. Gratuluję! Czekam na Wasze wrażenia z testowania. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Szczęściara!

  Nowy rozdział http://dawidkwiatkowski-opowiadanie.blogspot.com/2014/02/7-rozdzia-przeszosc-nie-umiera.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, dziękuję ;) ależ mi miło na koniec dnia !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. The secretary was wearing a blue chiffon blouses.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze. Jeśli podoba Ci się mój blog to zapraszam do grona obserwatorów. Daj znać w komentarzu, a na pewno Cię odwiedzę i zaobserwuję.