Przejdź do głównej zawartości

SHECELL - naukowy wymiar piękna

Witajcie,
Chciałabym Wam przedstawić na blogu innowacyjną markę kosmetyczną SHECELL. Marka ta została stworzona z myślą o kobietach wymagających, które nie tylko pragną przeciwdziałać starzeniu się skóry, ale także cenią wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych preparatów. Wszystkie produkty SHECELL bazują na trzech innowacyjnych składnikach: Biopolimerze DIBUSHIELD PRO-HEAL (stworzony pierwotnie do celów medycznych, chroniony prawem patentowym, Celther Polska)Mikrosferycznym kolagenie MARINE FILLING SPHERES™Nowoczesnej bazie zawierającej biomimetyczne i ekocertyfikowane składniki
To jedyne na świecie kosmetyki, oparte na nowoczesnej bazie z biomimetycznymi składnikami, w których zastosowano unikalne połączenie biopolimeru DIBUSHIELD PRO-HEAL pochodzenia naturalnego oraz mikrosferycznego kolagenu MARINE FILLING SPHERES™. Produkty zawierają kombinacje nowoczesnych i ekocertyfikowanych substancji aktywnych oraz szlachetnych naturalnych olejów. Kosmetyki SHECELL innovation l…

Zapraszam na rozdanie wraz z Manufakturą Much

Witajcie, 
Dawno u mnie nie było rozdania, także dziś nadrabiam i Wraz ze sklepem internetowym Manufaktura Much zapraszam Was na rozdanie.

Do wygrania jest jedna dowolnie wybrana przez Was muszka damska, męska lub dziecięca ze sklepu ManufakturaMuch. Chcę zaznaczyć, że muszki wykonane są z przeróżnych materiałów. W modnych i nowatorskich rozwiązaniach kolorystycznych. Z ekskluzywnym dostępem do kształtów. Z przebogatą możliwością indywidualizacji produktu. 

Muszkę możesz wybrać TUTAJ. 


O to dwie moje propozycje, które mi się podobają: 

Pierwsza jest damska, wykonana z bawełny.
Druga, natomiast męska. Bardzo elegancka, wykonana z jedwabiu. 


Warunkiem wzięcia udziału w rozdaniu jest: 
 1. Być publicznym obserwatorem mojego bloga
 2. Polubić fanpage`a ManufakturaMuch 
 3. Udostępnić na swoim Facebooku ten o to link (klik TU z dopiskiem ManufakturaMuch.pl - POLECAM
Wzór zgłoszenia: 
 1. Obserwuję blog jako:
 2. Obserwuję fanpage`a Manufakturamuch jako:
 3. Udostepniłam/em link: Tak ( oraz proszę wkleić link ze swojej osi do sprawdzenia )
WYGRYWA TYLKO JEDNA OSOBA 

Regulamin rozdania: 
 1. Rozdanie trwa od 18.07.2015r. do 08.08.2015r. 
 2. Organizatorem rozdania jestem JA autorka bloga gosiatestuje.blogspot.com natomiast sponsorem jest sklep internetowy Manufakturamuch.pl
 3. Wyniki rozdania ogłoszę w przeciągu 5 dni. 
 4. Będą rozpatrywane tylko te zgłoszenia, które spełnią wszystkie warunki. 
 5. Zwycięzca zobowiązany jest do skontaktowania się ze mną w celu podania adresu do wysyłki oraz wybraną przez siebie muszką w terminie 3 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników rozdania na adres gkuca@poczta.onet.pl
 6. Jeśli zwycięzca nie skontaktuje się ze mną w wyznaczonym terminie traci prawo do nagrody, tym samym wyłaniam kolejnego zwycięzcę w ciągu 1 dni roboczego od dnia utraty nagrody przez pierwszego zwycięzcę.
 7. Kolejnego zwycięzcę obowiązuje termin wyznaczone w pkt. 4.
 8. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu 15 dni roboczych od podania przez niego adresu do wysyłki.
 9. Koszty związane z wysyłką nagród pokrywa sponsor ManufakturaMuch.pl i wysyła wyłącznie na terytorium Polski
 10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych ( Dz.U.z 2004 roku Nr 4, poz.27 z poźń. zm. )
 11. Autor komentarzy przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr 133 pozycja 833 ).
 12. Zastrzegam sobie prawo do zmiany Regulaminu.
 13. Zmiana Regulaminu zostanie publicznie ogłoszona na blogu.
 14. W rozdaniu nie mogą brać udziału osoby posiadające bloga jedynie w celach udziału w rozdaniach. 
Zapraszam do udziału i życzę powodzenia !!! 

Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuje za wszystkie komentarze. Jeśli podoba Ci się mój blog to zapraszam do grona obserwatorów. Daj znać w komentarzu, a na pewno Cię odwiedzę i zaobserwuję.

Popularne posty z tego bloga

Botoks w kremie

Witajcie, Botoks w kremie ? Czy to możliwe ? A jednak ! Przedstawiam innowacyjny produktDermoFuture Intensywny Wypełniacz Zmarszczek. 

Nowość od Liquid SKIN - Klej na Rany

Witajcie,  Dziś na blogu nie opisuje Wam nic kosmetycznego. Mam coś całkowicie innego, potrzebnego w każdej domu i apteczce. Poznajcie bliżej nowość na rynku od marki LIQUIDSKIN klej na rany. Jest to wyrób medyczny do tamowania ran ciętych, skaleczeń oraz pęcherzy. Po kilku chwilach od aplikacji można wrócić do aktywności. Zaciekawiłam Was? To zapraszam do dalszego czytania.


Od producenta: LIQUID SKIN jest klejem medycznym zapewniającym przeźroczyste i elastyczne uszczelnienie ochronne. Plaster ten jest w 100% wodoodporny i dzięki temu chroni ranę przed bakteriami i brudem. Jest opatrunkiem łatwym w użyciu. Nałożony na ranę lub skaleczenie skleja zranione miejsce momentalnie tamuje krwawienie. Nie spływa i jest odpowiedni do stosowania na obszarach skóry narażonych na zginanie. Klej na rany i skaleczenia umożliwia nam normalną, codzienną aktywność pomimo doznanego urazu. Możemy po kilku chwilach wrócić do przerwanej czynności zapominając o potrzebie ciągłej wymiany plastrów. Rana goi się…

Aktywna Emulsja natłuszczająca

Witajcie,
Dziś natomiast mam dla Was recenzje produktu w sam raz na obecną jesienną a nawet zimową pogodę. Poznajcie bliżej nowość marki Ava Laboratorium Aktywna Emulsja natłuszczająca do twarzy i ciała.


Kilka słów od producenta:

Emulsja o ukierunkowanym działaniu do codziennej pielęgnacji najbardziej przesuszonych partii ciała: twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, łokci, kolan, a także całego ciała. Zaawansowane technologicznie składniki – Relipidium™ i regenerujące fosfolipidy stymulują odbudowę warstwy lipidowej odpowiedzialnej za prawidłowe nawilżenie skóry. Wyselekcjonowane oleje i masła roślinne, bogate w NNKT, zapewniają optymalne natłuszczenie naskórka bez odczucia tłustego filmu. Wnikająca głęboko w naskórek prowitamina B5 zatrzymuje w nim wilgoć i przyspiesza jego regeneracje.Moja opinia:
Opakowanie: miękka plastikowa tubka zamykana na zatrzask
Zapach: delikatna, przyjemna
Konsystencja: kremowa, śliska

Działanie: W 100 ml wygodnej tubce ukryta została emulsja o konsystencji kremowej. Ko…