Przejdź do głównej zawartości

Baza pod pomadkę Golden Rose

Witajcie,  Z mojej szuflady zapasów kosmetycznych wygrzebałam taką o to bazę pod pomadkę od Golden Rose. Moja pierwsza myśl, czy to się sprawdzi pod szminkę? Czy jest konieczny taki produkt? Po co rozmyślać, lepiej sprawdzić. Moje opinia? Od producenta: Jest to bezbarwna, niewyczuwalna baza, która nawilża i wygładza usta. Uwydatnia ich kolor i sprawia, że makijaż utrzymuje się dłużej. Wzbogacona w unikalny składnik Maxi-Lip wspiera syntezę kolagenu i zwiększa objętość ust. Zawiera związki nawilżające i witaminę E.
Moja opinia:
Baza pod szminkę na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjna pomadka ochronna do ust, jednak posiadam ona dodatkowe zalety. Na początek, baza ma dobrze zbitą a zarazem śliską konsystencję,  dzięki temu gładko sunnie po ustach. Sztyft nie rozpada się podczas aplikacji. Zapach? Praktycznie  niewyczuwalny. Baza pozostawia cienką bezbarwną warstwę na ustach. Usta są gładkie i nawilżone.   Dodatkowe baza została wzbogacona o witaminę E. Zaraz po nałożeniu bazy, można śmia…

Zapraszam na rozdanie wraz z Manufakturą Much

Witajcie, 
Dawno u mnie nie było rozdania, także dziś nadrabiam i Wraz ze sklepem internetowym Manufaktura Much zapraszam Was na rozdanie.

Do wygrania jest jedna dowolnie wybrana przez Was muszka damska, męska lub dziecięca ze sklepu ManufakturaMuch. Chcę zaznaczyć, że muszki wykonane są z przeróżnych materiałów. W modnych i nowatorskich rozwiązaniach kolorystycznych. Z ekskluzywnym dostępem do kształtów. Z przebogatą możliwością indywidualizacji produktu. 

Muszkę możesz wybrać TUTAJ. 


O to dwie moje propozycje, które mi się podobają: 

Pierwsza jest damska, wykonana z bawełny.
Druga, natomiast męska. Bardzo elegancka, wykonana z jedwabiu. 


Warunkiem wzięcia udziału w rozdaniu jest: 
 1. Być publicznym obserwatorem mojego bloga
 2. Polubić fanpage`a ManufakturaMuch 
 3. Udostępnić na swoim Facebooku ten o to link (klik TU z dopiskiem ManufakturaMuch.pl - POLECAM
Wzór zgłoszenia: 
 1. Obserwuję blog jako:
 2. Obserwuję fanpage`a Manufakturamuch jako:
 3. Udostepniłam/em link: Tak ( oraz proszę wkleić link ze swojej osi do sprawdzenia )
WYGRYWA TYLKO JEDNA OSOBA 

Regulamin rozdania: 
 1. Rozdanie trwa od 18.07.2015r. do 08.08.2015r. 
 2. Organizatorem rozdania jestem JA autorka bloga gosiatestuje.blogspot.com natomiast sponsorem jest sklep internetowy Manufakturamuch.pl
 3. Wyniki rozdania ogłoszę w przeciągu 5 dni. 
 4. Będą rozpatrywane tylko te zgłoszenia, które spełnią wszystkie warunki. 
 5. Zwycięzca zobowiązany jest do skontaktowania się ze mną w celu podania adresu do wysyłki oraz wybraną przez siebie muszką w terminie 3 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników rozdania na adres gkuca@poczta.onet.pl
 6. Jeśli zwycięzca nie skontaktuje się ze mną w wyznaczonym terminie traci prawo do nagrody, tym samym wyłaniam kolejnego zwycięzcę w ciągu 1 dni roboczego od dnia utraty nagrody przez pierwszego zwycięzcę.
 7. Kolejnego zwycięzcę obowiązuje termin wyznaczone w pkt. 4.
 8. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu 15 dni roboczych od podania przez niego adresu do wysyłki.
 9. Koszty związane z wysyłką nagród pokrywa sponsor ManufakturaMuch.pl i wysyła wyłącznie na terytorium Polski
 10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych ( Dz.U.z 2004 roku Nr 4, poz.27 z poźń. zm. )
 11. Autor komentarzy przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr 133 pozycja 833 ).
 12. Zastrzegam sobie prawo do zmiany Regulaminu.
 13. Zmiana Regulaminu zostanie publicznie ogłoszona na blogu.
 14. W rozdaniu nie mogą brać udziału osoby posiadające bloga jedynie w celach udziału w rozdaniach. 
Zapraszam do udziału i życzę powodzenia !!! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszystkie komentarze. Jeśli podoba Ci się mój blog to zapraszam do grona obserwatorów. Daj znać w komentarzu, a na pewno Cię odwiedzę i zaobserwuję.

Popularne posty z tego bloga

CLINIQUE ALMOST POWDER MAKEUP

Witajcie,  Poznajcie bliżej wielofunkcyjny puder w kompakcie Almost Powder od CLINIQUE nr 02 Natural Fair

Botoks w kremie

Witajcie, Botoks w kremie ? Czy to możliwe ? A jednak ! Przedstawiam innowacyjny produktDermoFuture Intensywny Wypełniacz Zmarszczek. 

Krem pod oczy Biotherm

Witajcie,
Od jakiegoś czasu używam kremu pod oczy marki Biotherm SKIN BEST. Jak się sprawdza u mnie ? Zapraszam do dalszego czytania..